Světové novinky

Samsung skončí s podporou Symbianu před rokem 2011

Samsung ve své zprávě pro vývojáře aplikací varoval, že firma Samsung ukončí podporu pro Symbian přímo pro vývojáře, před koncem roku 2011 a tím podepsal ortel s ještě většími problémy systému Symbian. Vývojářské laboratoře, fóra a jiná studia budou zastavena pro oficiální vývoj aplikací pro Symbian a to hned 31. Prosince 2010.

iPhone 4 bude mít konkurenci od LG?

Precizní a velký displej, to bude jedna z věcí, s kterou půjde LG proti iPhonu. Kvalitní displej telefonu od LG snese i ta nejpřísnější kritéria a tak by se měl přibližovat kvalitám IPS displeje telefonu Apple.

FaceBook se omlouvá za největší výpadek za poslední 4 roky.

Mnoho uživatelů Facebooku se nemohlo přihlásit do sociální sítě přes dvě a půl hodiny a to byl největší výpadek této sítě za poslední čtyři roky.

Microsoft se snaží konkurovat Applu s dotykovou myší.

Microsoft v brzkých dnech nabídne svou novou dotykovou myš, která je téměř stejná jako Apple Magic Mouse.
Myši od Microsoftu jsou opravdu kvalitní, ať si myslíte od jeho softwaru cokoliv, myší z Microsoftu jsou na jiné úrovni. Myš se jmenuje Arc Touch Mouse. Uživatele Apple zaujme dotyková plocha, kterou myš disponuje.

Nešťastný den 11. Září i v mobilech. iPhone vám poví vše.

Aplikace slouží k připomenutí nešťastné události 11. Záři roku 2001, kdy byly Spojené Státy Americké napadeny teroristickým útokem na světové obchodní centrum. Ikdyž se některé názory rozcházejí, protože si někteří lidé myslí, že to nebyl teroristický útok, ale spíše cíleny útok americké vlády, nebylo by na škodu si tuto aplikaci vyzkoušet.