iPhone 4GS

iPhone 4 bude mít konkurenci od LG?

Precizní a velký displej, to bude jedna z věcí, s kterou půjde LG proti iPhonu. Kvalitní displej telefonu od LG snese i ta nejpřísnější kritéria a tak by se měl přibližovat kvalitám IPS displeje telefonu Apple.

Nešťastný den 11. Září i v mobilech. iPhone vám poví vše.

Aplikace slouží k připomenutí nešťastné události 11. Záři roku 2001, kdy byly Spojené Státy Americké napadeny teroristickým útokem na světové obchodní centrum. Ikdyž se některé názory rozcházejí, protože si někteří lidé myslí, že to nebyl teroristický útok, ale spíše cíleny útok americké vlády, nebylo by na škodu si tuto aplikaci vyzkoušet.

Vyplňte formulář a dostaňte pouzdro na iPhone 4 zdarma

Už v minulých článcích jsme vás informovali o problémech s anténou u nového iPhone 4. Apple při své tiskové konferenci oznámili, že budou zákazníkům, kteří mají tento problém, dodávat pouzdro, které minimalizuje tyto problémy.

Čekaní na iPhone 4 v různých částech měst republiky

Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v České Republice? Jaké byly řady u operátora Vodafone?  A jak to vlastně vše probíhalo? Přinášíme Vám video z Brna a z pobočky Vodafone.

iPhone 4 se začíná prodávat i v České republice

Ano, konečně si lidé z České republiky mohou zakoupit novou verzi telefonu iPhone 4. T-Mobile se rozhodl nabídnout pouze 16GB verzi a bude dotovaný od 8000,- korun. T-Mobile nasadil také této verzi telefonu nejnižší cenu, ale samozřejmě jako živnostník dokážete sehnat mobilní telefon na smlouvu s dotovanou cenou za korunu třeba u Vodafone.