Software

Samsung skončí s podporou Symbianu před rokem 2011

Samsung ve své zprávě pro vývojáře aplikací varoval, že firma Samsung ukončí podporu pro Symbian přímo pro vývojáře, před koncem roku 2011 a tím podepsal ortel s ještě většími problémy systému Symbian. Vývojářské laboratoře, fóra a jiná studia budou zastavena pro oficiální vývoj aplikací pro Symbian a to hned 31. Prosince 2010.

Karetní hra Prší i na iPhonu. Nejstahovanější hra.

Trochu odbočíme od tématu hardwaru iPhonu a odlehčíme si nedělní den karetní hrou prší. Už několik dní je nejstahovanější hrou na českém App store.

iOS 4.1 beta 3 – FaceTime přes e-mail kontakty

Víte, jak jsem Vás včera informoval o možné opravě iOS 4? Dnes se objevili nové informace o iOS 4.1 beta 3, ve které vývojáři odhalili novou funkci FaceTime přes e-mail kontakty. Tentokrát budou v budoucnu tuto funkci možná podporovat i ne-mobilní přístroje jako jsou iPad a iPod touch. Poslední beta nabízí nové možnosti v kontaktech pro volání, které jsou uloženy na základě e-mailové adresy místo telefonního čísla.

Google představil Android 2.2, Flash Player 10.1

Android verze 2.2 bude k dispozici na mobilních telefonech Motorola Droid a Nexus One v červnu tohoto roku. Toto vše bylo potvrzeno a oznámeno na středečním přestavení Googlu v San Franciscu.
Uživatelé tohoto systému mohou být konečně šťastní s touto aktualizací, protože přináší lepší výkon a podporu flash. Proč vlastně sem taháme Googlu? Protože právě google bojuje na trhu se svým Nexus One proti iPhonu a snaží se o co nejlepší výkony. Zatím se jejich prodejnost nejeví podle představ.