Apple iPad

iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy

Aplikace VLC Media Player je velice rozšířená mezi počítačovými nadšenci, jelikož program už v sobě má zabudováno několik kodeku a to jak pro AVI tak i MKV(HD filmy). Ještě donedávna se musely filmy zdlouhavě konvertovat přes Apple program iTunes. VLC bez potíží přehraje jakýkoliv film v AVI kvalitě, či MKV bez nutností nějak video konvertovat.

GTA – gameplay video z iPad verze

Hned na začátku roku 2010 vyšlo GTA právě pro iPhone a šlo hodně na odbyt. Po čase se vývojáři rozhodli vyvinout i tuto hru ve verzi HD pro iPad. Cena je sice o něco vyšší (7,99 euro), ale když se podíváme na gameplay video, uvidíme úžasnou podívanou.

iPad a jeho nový reklamní spot

Apple toto úterý uveřejnil nové reklamní video pro svůj iPad. Třicetisekundový reklamní spot začíná titulkem „iPad je velmi chutný“. Reklama se nese v jiném vizuálním představení, než jsme viděli starší reklamní spot. Tentokrát se zaměřili na představení aplikací pro iPad nikoliv na hardware stroje. V reklamě uvidíme celkem deset aplikací, které lze využít v iPadu.

Rage poběží i na iPhonech a iPadu

Na právě probíhajícím QuakeConu John Cermack sliboval mnohé překvapení. Dočkali jsme se oznámení, že legendární hry Doom, Wolfenstein či Quake jsou uvolněny pro iPhone i iPad, které jsou nyní k nalezení na app store.

První iPad z čistého ryzího zlata! Jen pro zbohatlíky

Máte zbytečných 190 000$ ? Tedy 3 800 000 ,- Kč ? Za tyto peníze by jste si mohli pořídit pořádný bourák, ale Stuart Hughes nabízí iPad z čistého ryzího zlata!
To by byla ale drahá hračka s kterou by jste se pravděpodobně báli vylézt do ulic. Tato edice bude teprve v prodeji a iPad je ozdobený 53 brilianty.