apple

Apple v Číně musel zavřít obchod. Byl nutný zásah policie.

Dav, který se vrhnul do obchodu Apple, byl prostě tak velký, že se doslova o výrobek Apple iPhone 4 prali. Na místě tak musela zasáhnout policie a všechny uklidnit. Kvůli tomu všeho musel Apple svůj obchod na pár hodin zavřít. Ještě nikde sem neviděl v žádném obchodě s mobilními telefony, aby se takhle o výrobky prali.

Apple prodává méně telefonu, ale vydělává více na mobilech než tři světoví giganti dohromady.

Canaccord Genuity která radím investorům kam své peníze nasměřovat, podala hlášení, že se mají zaměřit na akcie Applu. Proč zrovna Apple? Je to jednoduché. Protože jedině Apple dokázal vydělat nejvíce peněz na mobilních telefonech a to víc než tři giganti jako jsou Nokia, Samsung a LG!

Apple je „mutantní virus, řekl zakladatel společnosti Acer.

V rozhovoru pro magazín DigiTimes prohlásil Stan Shih, že produkty od firmy Apple nejsou ničím jiným než „mutantním virem“, který musí být vyléčen.

V čem vyniká Kindle a naopak v čem zase iPad?

Na iPadu se špatně čte na ostrém přímém slunci, takže si knihu nepočtete třeba na pláži, když se slunce bude pořádně svítit. Kindle je v tomhle mnohem lepší -> je levnější a dobře se na něm čte i přes to, že svítí na displej slunce.
Amazon tak zveřejnil novou reklamu, kterou můžete vidět níže pod článkem. Hlavní předností čteček elektro.knih Kindle je technologie e-Ink – displej s výbornými pozorovacími úhly.
V reklamně se jedná o hlavní přednost zařízení Kindle a tím je čtenost digitálního obsahu za všech světelných podmínkách, natož u iPadu je to velmi problematické a to proto, že se od jeho displeje odráží mnoho světla.

Rychlost iPhone 3G je strašná! Steve Jobs potvrdil update iOS.

Všichni kdo vlastní iPhone 3G jste si určitě všimli, že s iOS 4 není rychlost ideální a mnohdy se prostě mobilní telefon zasekává a pociťujete, že vše funguje strašně pomalu. Takovéto zpomalení zaznamenal snad každý, a pokud nepatříte mezi ty „každé“, můžete jásat radostí. Lidé si na takovéto zpomalení stěžují přímo na technické podpoře Applu, ale také už odesílají emaily na soukromý mail ředitele Steve Jobs. Steve Jobs se rozhodl odpovědět a odepsal jednoduše a stručně: „Softwarový update příjde brzy“