Google představil Android 2.2, Flash Player 10.1

Android verze 2.2 bude k dispozici na mobilních telefonech Motorola Droid a Nexus One v červnu tohoto roku. Toto vše bylo potvrzeno a oznámeno na středečním přestavení Googlu v San Franciscu.
Uživatelé tohoto systému mohou být konečně šťastní s touto aktualizací, protože přináší lepší výkon a podporu flash. Proč vlastně sem taháme Googlu? Protože právě google bojuje na trhu se svým Nexus One proti iPhonu a snaží se o co nejlepší výkony. Zatím se jejich prodejnost nejeví podle představ.

Flash Player 10.1: Skvělá podívaná na video


Konečně se objevila podpora Flashe i na systémy Android. Zkušenosti podle serveru macworld, jsou výborné, ale potýkali se s některými problémy na svém mobilu. Přehrávání videa vypadá senzačně na Nexus One obrazovce. Sledovali několik traileru na Warner Brothers stránce a byli překvapeni, jak plynule video jede.

Podpora flashe přináší velký potenciál pro platformu Android. Testovali South Park Studios vytvořte-vašeho-vlastního avatara a byli šokování, jak rychle hra funguje.
Samozřejmě ne všechny stránky jedou tak senzačně rychle. Zkusili si spustit flashové hry, které nebyly optimalizovány na mobilní telefony, a byli zklamáni, protože si nemohli zahrát hru, když neměli klávesnici.

Pokud hráli třeba Dino Run a musel zmáčknout „mezerník“, bohužel na dotykovém mobilu ve hře prostě mezerník nenajdete.
Zkusili flashovou stránku Hulu (je zde plno seriálu v originálním jazyce, které lze spustit pouze jestliže bydlíte v USA). Chtěli se podívat na fantastický seriál 30 Rock na Nexus One a stránka Hulu nemá právo pro mobilní telefony tento obsah zobrazit, nemůžete shlédnout žádné video.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář