Apple bude řešit problém s anténou softwarově

Apple už možná má opravu pro svůj iPhone 4. Chybou v příjmu signálu je údajně velmi velká citlivost signálu. Oprava by se mohla objevit již tento týden. Podpora pro zákazníky, kde se otevřela velká diskuze na toto téma, oznámila, že oprava by se mohla objevit už na začátku týdne. A nejenom, že se bude opravovat tento problém, Apple přinese i jiná vylepšení, která by měla zjednodušit zákazníkům ovládání iPhonu 4. Problém je pravděpodobně způsoben změněnou priority antény z nejsilnějšího na pouze nejspolehlivější signál a právě on moc spolehlivý není.

Velká spekulace se odvíjí na faktu, že problém je už v oné hardwarové záležitosti telefonu. Pokud oprava iOS 4.0.1 nebude úspěšná, tak nepotvrzené informace z Velké Británie navrhli, že někteří budou moci dostat onen kovový rámeček, kde by měla být právě někde v těchto místech umístěna anténa a to vše by získali klienti zdarma. Steve Jobs v emailu sice píše, že není žádný recept na tento problém, ale máme vydržet ve střehu. Apple určitě něco vymyslí.

Tento problém doprovází velkou část klientů, ale nic to nemění na prodejních číslech, které iPhone doprovází a musím říct, že Steve Jobs může být spokojený. iPhone 4 se vydařil a prodejnost taktéž, teď jen čekat co Apple má dále v plánu. Že by nový iPad 2?

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář