Apple v Číně musel zavřít obchod. Byl nutný zásah policie.

Dav, který se vrhnul do obchodu Apple, byl prostě tak velký, že se doslova o výrobek Apple iPhone 4 prali. Na místě tak musela zasáhnout policie a všechny uklidnit. Kvůli tomu všeho musel Apple svůj obchod na pár hodin zavřít. Ještě nikde sem neviděl v žádném obchodě s mobilními telefony, aby se takhle o výrobky prali.

Před pár dny se právě tento produkt začal prodávat v Číně, kde je potenciálně největší trh. Nikdo si nemyslel, že iPhone 4 udělá v Číně takový poprask, jelikož předchozí verze nebyly až takové hitovky. Bylo to z velké části proto, že Čínská vláda zakázala síť 3G a Wi-Fi a tak byl iPhone 3G téměř k ničemu.

V Číně je v této chvíli nedostatek telefonu a čeká se na dodávky nových. Musela byt dokonce pozastavena i on-line rezervace přístrojů.

Prodej iPhone 4 také provází problémy, protože se z neznámého důvodu rozhodli zrušit omezení dvou telefonu na jednoho kupujícího. Všichni toho využili a začali nakupovat ve velkém a zákazníkům čekajícím v řadě začali mobilní telefony nabízet dráž. Takhle to udělali až do doby úplného vyprodání obchodu a také do doby, než se zákazníkům přestalo chování těchto lidí líbit, včetně věčného předbíhání a jednoduše se do nich pustili. Bitku tak musela rozhánět policie.

Po několika hodinách byl obchod otevřen, ale už s omezením dva telefony na jednoho kupujícího. Číňane se chtějí vyhnout úpisům u operátora na dva roky a obchodů Apple Store jsou v Číně pouze čtyři. Docela málo, nemyslíte?

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

1 reakce na článek “Apple v Číně musel zavřít obchod. Byl nutný zásah policie.”

  1. Jablickari.cz napsal:

    Apple v Číně musel zavřít obchod. Byl nutný zásah policie….

    Dav, který se vrhnul do obchodu Apple, byl prostě tak velký, že se doslova o výrobek Apple iPhone 4 prali. Na místě tak musela zasáhnout policie….

Přidat komentář