Ze světa Apple iPod

Rychlost iPhone 3G je strašná! Steve Jobs potvrdil update iOS.

Všichni kdo vlastní iPhone 3G jste si určitě všimli, že s iOS 4 není rychlost ideální a mnohdy se prostě mobilní telefon zasekává a pociťujete, že vše funguje strašně pomalu. Takovéto zpomalení zaznamenal snad každý, a pokud nepatříte mezi ty „každé“, můžete jásat radostí. Lidé si na takovéto zpomalení stěžují přímo na technické podpoře Applu, ale také už odesílají emaily na soukromý mail ředitele Steve Jobs. Steve Jobs se rozhodl odpovědět a odepsal jednoduše a stručně: „Softwarový update příjde brzy“

iPhone dostal novou verzi Skype s multitaskingem

Skype dostalo aktualizací a rozšířilo se o multitasking. Teď bude software využívat možností iOS4 na kterém iPhone běží. Uživatelé už tak nebudou muset vypínat skype, kvůli jiné aplikace. Teď budete moci přijímat hovory ikdyž vám poběží i jiná aplikace nebo bude telefon zamknutý. Uživatelé mohou moci přepínat se mezi jinými aplikacemi, když budou telefonovat.

iPad má lepší prodejní čísla, než iPhone

iPad se velice dobře prodává, protože milion prodaných kusů, kterých měl iPhone za sebou po 74 dní, tak nový produkt od firmy Apple iPad, toto prodejní číslo stihl za polovinu času, přesněji za 28 dní.

Uživatelé si už stáhli 12 miliónu aplikací a 1,5 miliónu knih.

O tablet je především zájem kvůli jeho designu a velké dotykové obrazovce. Je možné ho využít všude, ať už jste ve škole nebo v práci.

iPod koupit či nekoupit?

Spoustu z nás, co milují hudbu a neumějí si bez ní představit den mají občas nějaké to dilema. Chceme lepší zvuk, lepší sluchátka, více prostoru, menší zátěž v kapse i když nám zrovna náš „miláček“ přehrává do uší líbezné melodie, kterými se necháme unášet před každodenními starostmi. Když máme nějaké peníze navíc a chceme si tedy dopřát lepší zvuk nebo více tedy hudby, kterou tak rádi posloucháme a jsme na ni závislý, tak občas na mysl přijde otázka.

iPod Touch 2.gen jailbreak

Pokud Vám vadí základní softwarové vybavení iPodu Touch či iPhone, tak se musíte uchýlit k tzv. jailbreaku iPodu Touch, čili jeho odblokování, ten zajistí přístup k souborovému systému a dovolí různé úpravy.