Projekce filmů skrze iPhone

To tady ještě nebylo nová technologie, která dokáže po připojení iPhonu promítnou film na zeď, je to něco neskutečného. Tento projektor je určený přímo pro iPhone, nikoliv ty, které se prodávají jako příslušenství. Bohužel, rozlišení není nikterak velké a tak se mohou zdát některé filmy neostré a rozmazané.

Projektor MiLi je určený pro iPhone, ale lze ho i spustit s iPod Touch a taktéž je funkční i s notebookem, takže je spíše takový univerzální. Do kapsy se toto zařízení rozhodně nevejde, ale konstruktéři vymysleli projektor tak, že když se rozevře, udělá se přesně místo pro vložení iPhonu a ihned míří paprsky obrazů na zeď. K projektoru se dodává i ovladač, s kterým můžete ovládat všechny funkce projektoru. Sami uvidíte, že chování projektoru je naprosto shodující s dataprojektorem k PC.

VGA dokáže vyobrazovat od pěti palců až po 70 palců. Nechybí tady ani reproduktor a regulace hlasitosti, ale zvuk z tohoto reproduktoru nebude nikterak výrazný a tak je možné připojit i sluchátka, potažmo i slabší bedýnky.

Je škoda, že konstruktéři a programátoři udělali zařízeni tak, že jdou pouze přehrávat filmy uložené v iPhonu a tak na dokumentová show se nekoná. Pokud budete chtít ukázat svému šéfovi přes tento mini projektor váš dosavadní plán, tak to bohužel prozatím nepůjde. Kvalita produkce je na dobré úrovní, ale velké zázraky však nečekejte, snad pro domácí použití je použitelné.

Baterie by měla vydržet cca jeden a půl hodiny.

Projektor bude u nás k sehnání do konce června a bude stát  8900,- DPH.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář