Shrnutí informací o iPhone 4

Nová verze iPhonu půjde brzy do prodeje a tak se podíváme, co vlastně bude obsahovat a včem je lepší nový iPhone 4 od staršího typu iPhone 3 (Připomínám, že starší iPhony jsou ve výrazné slevě v USA).

Čtyřka je mnohem vzhledově hezčí a má krásně zaoblené boky, které byly nahrazeny proužkem z nerezové oceli.

Přední strana má na sobě tvrzené sklo, která chrání display před mastnotami a otiskům prstům. Je mnohem odolnější proti poškrábání, takže se už nemůže stát, že někde lehce zavadíte a display bude poškrabaný.

Je v této době nejtenčím telefonem na světě o hmotnosti 140 g, takže vám zbytečně nebude tížit kapsu, ale je těžší než starší iPhone 3GS.

Kvalitní zobrazování na display a fotoaparát, který dokáže nahrávat videa ve formátu HD

Display má rozlišení 940×640 bodů, je to mnohem větší než u staršího mobilu, proto budou všechny obrázky ostřejší a hezčí. Nikde takovéto rozlišení v mobilu nenajdete.

Kamera má rozlišení celých 5Mpx s funkcemi automatického ostření a pětinásobný digitální zoom a vystavěný LED blesk pro nasvícení ve tmě.

Pro videohovory je poskytnut i druhý fotoaparát, který naleznete na přední straně.

Obrovská výdrž baterie

iPhone má nejkvalitnější a nejvykonější procesor A4, který byl použit i v iPadu. A protože byl použit právě tento procesor, máte možnost s iPhone volat, smskovat nepřetržitě až sedm hodin. Videa dokáže přehrávat až deset hodin a takovouto dobu vydrží i na jedno nabití surfovat po internetu. Poslouchat hudbu je možné poslouchat nepřetržitě dva dny.

Problémem v České republice je, že není nikde možnost zakoupení microSIM, který iPhone prostě potřebuje. S velkými SIM kartami si nerozumí. Ty se v zahraničí prodávají a v americe si ji můžou lidé vyměnit i za obyčejnou SIM.

V USA, Francii, Německu, Japonsku a ve Velké Británii se bude iPhone prodávat již 24. Června a Česká republika se nové verze dočká až v záři.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář