iPad a iPhone se nesmí objevovat na trhu, požaduje HTC

Jak sami vidíme, Apple má další spor, ale tentokrát s firmou HTC, která viní Apple, za to, že používají celkem pět jejích patentů na svých produktech iPad a iPhone a chce aby ukončili prodej na území USA.
Někdy mi připadá, že firmy jako je Nokie a HTC se chtějí pouze zbavit konkurence a lidově řečeno žárlí, protože Applu se daří docela dobře, co se týče prodejnosti.
Jenže tentokrát je tento spor pouze odveta, protože v minulosti to byl právě Apple, který žaloval společnost HTC, za použití dvaceti jejich patentů na uživatelské rozhraní a základní architektury.
Ve své tiskové zprávě však neuvádí HTC žádnou specifikaci patentů, která firma podle nich porušuje. Zmohli se pouze na to, že se to týká Hardwaru a Softwaru.
Otázka zní: Proč HTC nechce říct, čeho se to týká? Čekají snad, aby se vše nedostalo na veřejnost a měli šanci vyhrát spor? Nebo prostě sami neví, jaké jejích patenty apple používá?
My se přikláníme k druhé variantě.
Zástupci apple se k této záležitosti stále nevyjádřili, ale ihned jak se dozvíme nové informace, určitě vás informujeme, proto sledujte náš web, budeme vás průběžně informovat.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář