iPad má lepší prodejní čísla, než iPhone

iPad se velice dobře prodává, protože milion prodaných kusů, kterých měl iPhone za sebou po 74 dní, tak nový produkt od firmy Apple iPad, toto prodejní číslo stihl za polovinu času, přesněji za 28 dní.

Uživatelé si už stáhli 12 miliónu aplikací a 1,5 miliónu knih.

O tablet je především zájem kvůli jeho designu a velké dotykové obrazovce. Je možné ho využít všude, ať už jste ve škole nebo v práci.

Bohužel, iPadu chybí možnost připojení přes USB jakéhokoliv externího zařízení. Takže není možnost k němu připojit fotoaparát, tiskárnu a jiné podobné věci, podporující tento typ připojení.  Absence je také Flash, který používá drtina internetových videí a stránek. Je zde mnoha záporu, možná chtěli být v Applu výjimeční, ale vypadá to, že až tak špatný produkt to zrovna není, když se tak hojně prodává.

K internetu se můžete připojit přes rozšířenou bezdrátovou WIFI síť. iPad vydrží při nepřetržité prácí něco okolo deseti hodin.

Jak už to tak bývá, iPadu se snaží konkurovat známi výrobci Dell a Lenovo, jestli se jim to podaří, to uvidíme za několik měsíců, kdy budou prodejní čísla poněkud jiná.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář