Aplikace WritePad 4 je dostupná pro iPad

Firma PhatWare uvolnila program WritePad 4 pro iPad. Rozpoznání rukopisu nyní dostalo mnohem lepší výstupní metodu a podporu pro externí klávesnici a myš. WritePad je původně z aplikace iPhone. Aplikace umožňuje tím pádem psát na obrazovku iPadu pouhopouhým prstem nebo stylusem, pokud preferujete dobu, kdy PDA stále vládlo. Technologie rukopisu pak překládá vaše „klikyháky“ do textu, který poté můžete editovat nebo používat i v jiných aplikacích.Rozpoznávání rukopisu bude lepší, čím více budete psát, program se totiž umí sám od vás učit. Psát můžete kdekoliv na iPad obrazovce nebo použít nový vstupní panel, který vám bude dávat místo na klávesnici na obrazovce. Ihned jak budete psát, tak se váš rukopis bude konvertovat na text.

V programu je zabudovaný autokorektor, který usnadňuje psaní velice často použitých slov a to tak, že už je sám předepíše viz. T9 v mobilu.
S WritePad sync můžete posílat dokumenty do jiného iPadu nebo iPhonu přes WiFi. A nakonec tady máme podporu překládače, takže můžete překládat váš text do jiných 13 jazyků.

WritePad 4 pro iPad je dostupný v App Store za 10$ (200,-CZK). Funguje s iPadem běžícím na iOS 3.2.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář