Apple je připraven na druhou vlnu vypuštění iPhone 4

Apple je připraven čelit druhému vypuštění iPhone 4. Podle údajných plánů má Apple Stores otevřít už v osm ráno 7.cervence a to s většími skladními zásobami mobilních telefonu. Druhá vlna může vysvětlit, proč znovuobnovení skladových zásob trvalo tak dlouho.

Apple v online obchodě pokračuje s třítydeními dodávkami a obchody v obou zemích jak Anglii, tak Americe mohou rychle vyprodat jejích přicházející mobily.

Mobilních telefonu iPhone 4 již bylo prodáno přes 1,7miliónu, ale stále se potýkají s problémy se signálem. Apple na tom stále pracuje a uvedl, že úbytek signálu je u každého mobilního telefonu. Však schválně, zkuste si chytnou např. Nokii někde v místech, kde máte anténu a poznáte, že na obrazovce telefonu bude možná o dvě čárky méně. Apple to stále řeší, protože u iPhone 4 i iPhone 3GS jsou úbytky mnohem větší než je normální.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

2 reakcí na článek “Apple je připraven na druhou vlnu vypuštění iPhone 4”

  1. iPhone 3GS napsal:

    Čauky, máš fakt moc pěkněj blog. Taky bych takovej chtěla, ale moc tomu nerozumím. No nic, jdu radši zkusit štěstí v SMS soutěž… už jsem vyhrála iPhone 3GS 🙂

  2. iPhone 4 napsal:

    Já mám radši iPhone 4

Přidat komentář