Apple slibuje softwarový update iPhone 4

Reakce na četnou kritiku okolo špatného mobilního signálu na iPhone 4, bude pravděpodobně softwarový update. Apple napsal dopis na svých stránkách, kde vlastně tvrdí, že chyba prostě není v hardwaru mobilu, ale je spíše v algoritmu, který se stará o výpočet signálu.

Problém se týká většiny zákazníku, kteří si stěžovali na ztrátu signálu a to v ten okamžik, kdy mobilní telefon sevřeli do ruky. Zároveň však na druhou stranu si zákazníci pochvalovali signál a je podle nich mnohem lepší než u staršího modelu, protože mají signál v místech, kde v minulosti neměli.

Problémem se ztrátou signálu je úplně špatný vzorec pro výpočet, který zobrazuje silnější signál, než ve skutečnosti je. Například říká Apple: „někdy se na displeji ukážou 4 čárky, kdy bychom měli být zobrazeny jenom 2 čárky“.

Opravení tohoto problému má přijít se softwarovým patchem během několika příštích týdnu. Oprava bude obsahovat změnu vzorce a tak by měl ukazovat mobilní telefon skutečný signál ikdyž vlastně nebude řešit problémy s náhlým úbytkem signálu, což Apple asi už nezmění a bohužel sděluje zákazníkům, že tyto problémy mají i starší iPhony a i jiné mobilní telefony.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář