Konkurence se bouří proti Jobsi!Lže!Problémy s anténou nemáme!

Šéf Applu Steve Jobs si znepřátelil snad všechny konkurenční firmy mobilního světa. A to v té chvíli když na své tiskové konferenci a přiznával problémy iPhonu, přičemž dodal, že konkurence je má také!

Poukázal na mobilní telefony BlackBerry Bold 9700, HTC Droid Eris a Samsung Omnia II a poukázal, že když jej uživatel chytne tzv. Špatně, signál mizí podobně jako u nového iPhonu.

Výrobci sice přiznávají, že pokud jej uživatel špatně chytí, tak dochází ke ztrátě. Ale do jednoho se shodnou v jednom, že nemají až tak obrovské potíže jako nový iPhone

Šéfove z RIM vzkazují Jobsovi :  „Pokus Apple vtáhnout RIM do vlastnoručně vyrobeného problému je neomluvitelný. Prohlášení Apple o produktech RIM se zdá být bezohledným pokusem pozměnit veřejné povědomí o problematice návrhu antén a má odvrátit pozornost od složité situace, do níž se Apple dostal.“

V prohlášení společnosti se dále píše, že RIM má bohaté zkušenosti s návrhem antény pro mobilí telefony a podobným chybám jako má společnost Apple se vyhli.

Apple je prostě horší v kvalitě signálu než konkurence, o kolik to vůbec vlastně je, toť otázka. Firma se spíše měla soustředit na zmírnění kritiky negativních ohlasů, než další vyvolávat.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář