Falšovaná aplikace pro Android. Podvodník si vydělal několik set dolarů.

Na oficiálním aplikačním portálu pro systém Google Android se objevila aplikace, na kterou všichni uživatelé mobilního telefonu s tímto systémem čekali. Zatímco aplikace TweetDeck je stále ve vývoji a je pouze přístupná pro více zkušené uživatele, jelikož je to pouze beta aplikace a velice těžko se aktivuje, tak na aplikačním portálu se však objevila tato aplikace, ale zveřejnil to úplně jiný subjekt a to za cenu jednoho dolaru.

Tato aplikace byla však s několika mobilními telefony nekompatibilní a klienti byli ošklivě napálení. Autoři později tento program přejmenovali na TweetTwee.

Program dokáže psát statusy na webovém portálu Tweeter, ale i na Facebooku a Buzz. Podvodníci si ale svého štěstí moc dlouho neužili a za několik málo minut byla aplikace smazána.
Takový problém už Google řešil mnohokrát, ale asi se vůbec nepoučil. Znovu to ukazuje, že je Google až příliš benevolentní k zveřejnění aplikací na oficiální portál. Utilita MemoryUp, která byla taktéž vypuštěna podvodníky, slibovala efektivnější využití paměti, bohužel dočkali se pouze o formátování své paměti telefonu a karty.

Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

Přidat komentář