iPhone 4 poprvé prohrál a nedokázal porazit Samsung Galaxy S

Všechno je jednou poprvé a Apple poprvé nedokázal porazit v oblíbenosti špičkový mobilní telefon Samsung Galaxy S. Samsung Galaxy S vítězí v anketě uživatelů na serveru mobil.idnes s velkou převahou a odliv zákazníku od iPhonu právě začíná. Většina lidí si uvědomili, po všech těch mediálních řečech, že vše není jenom o značce a Apple si za ni nechává platit velmi slušné peníze.
iPhone 4 je právě jedním z nejočekávanějšího mobilních telefonu tohoto roku. Výborný display, skvělý hudební přehrávač a taktéž kvalitní fotoaparát, který dokáže natáčet i v HD rozlišení.
Jenže tohle není všechno a taktéž v mobilních telefonech platí poměr cena/výkon, podle kterého někteří zákazníci vybírají. iPhone 4 je nepochybně výborný telefon a pravděpodobně se stane nejlepším telefonem roku 2010, ale v budoucnu se musí Apple vyhnout problémům, jaké je donedávna pronásledovali.
Samsung Galaxy S je v elegantním krytu a používá populární systém Google android a nechybí ani nekompromisní výbava. Taktéž můžeme nahrávat ve vysokém HD rozlišení a fotografovat s fotoaparátem o 5Mpx.

Mobil Samsung Galaxy S a iPhone 4 podle serveru mobil.idnes remízovali, ale podle uživatelů ankety vítězí bezesporu právě Samsung Galaxy S.
Můžeš nechat komentář, nebo dát odkaz na svou stránku.

3 reakcí na článek “iPhone 4 poprvé prohrál a nedokázal porazit Samsung Galaxy S”

 1. pitlik napsal:

  No to je teda prusvih! Cesti zakaznici opousteji iPhone driv, nez se u nas zacal prodavat. Co budu delat? Mam svuj iPhone 4 hodit do Vltavy? To je uplny nestesti, to asi nepreziju. Panove, jdete se bodnout s takovejma zpravama k nicemu.

 2. Tomáš Buroň napsal:

  iPhone 4 se u nás prodával, bohužel ne přímo u operátoru.

 3. ned napsal:

  A navíc
  1. ten boj je spíš o ceně a až pak o vlastnostech
  2. víme něco o těch lidech co hlasovali? Nic.

Přidat komentář